Sprawdź swoje światła w ITS!

Zapraszamy do bezpłatnej weryfikacji stanu oświetlenia pojazdów na stacji kontroli pojazdów Instytutu Transportu Samochodowego przy ul. Jagiellońskiej 80 w Warszawie w dniach 4-8 i 11-15 grudnia w godz. 8-16.

Kontrola świateł realizowana jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”, zainicjowanej przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, która ma na celu zwrócenie uwagi kierujących na stan i jakość oświetlenia pojazdów, który bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

Partnerami przedsięwzięcia są: Instytut Transportu Samochodowego, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, Przemysłowy Instytut Motoryzacji, a także Firma Neptis S.A. – operator znanego wśród kierowców komunikatora Yanosik. 

Aplikacja Yanosik doprowadzi kierowców do najbliższej stacji biorącej udział w kampanii. Badania odbędą się w ponad 200 punktach na terenie całej Polski. Dokładny wykaz punktów umożliwiających bezpłatne badania znajduje się na stronie: yanosik.pl/dobre-swiatla/

Kampania została zaplanowana na okres od 28 listopada do 17 grudnia 2017 roku.